Czym można wyleczyć enterocus i gronkowiec epidermidis?

Witam. Pisze bo kiedys pisałem o moim problemie dostałem grzybicy na penisie plus klebsiela, enterobacter, enterocus facaelis plus e. Coli dostałem flukon.. I maść z gentamcyna zaczerwienienie ciagle jest czad pieczenie robie badania po 6 miesiącach zostalo enterocus plus gronkowiec epidermidis uzywam octenisept dostałem amoksi.. Antybiotyk nie pomogło kupiłem nadmaganian potasu i zaczelem robic przymoczki . Po tych badaniach bakterie sa odporne juz na gentamcyna . Czy moz sir pozbyć trgo

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji lekarz powinien zastosować antybiotyk wrażliwy na wykryte drobnoustroje. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.