Czym są guzy w piersiach?
Witam jestem pod.stala opieka.onkologogiczno genetyczna ostatnio miałam mammografię gdyż miał.stwierdzone guzy..jakieś tam.torbiele.ale na mammografię wyszło że w prawej piersi.mam kilka zagęszczeni o wielkości 10mm mikro zwapnień nie ma o znaczeniu BIRADS3??

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Ryzyko złośliwości tych zmian jest bardzo małe, prawdopodobnie zalecona będzie kontrola za ok. 6 miesięcy. Wyniki powinien obejrzeć lekarz zlecający badanie. Pozdrawiam!