Czym są krostki na kostce u 5-latki?

Witam u mojej 5 letniej córki pojawiły się w okolicy kostki czerwone wypukłe jak by nie wiem jak to nazwać... ani to blizny ani ukąszenia. .. Nie jest to spowodowane żadnym obtarciem ani stłuczeniem. Nie boli I nie swędzi ale też nie znika.

Proszę zgłosić się do dermatologa dziecięcego lub jeśli nie ma takiej możliwości- do pediatry. Lekarz oceni zmiany skórne i na tej podstawie zaleci odpowiednie leczenie (lub pielęgnację), a w razie potrzeby dodatkowe badania diagnostyczne.