Czym smarować ciemiączko u 4-miesięcznego dziecka?

prosze o rade-Moj synek skonczyl wlasnie 4 miesiace.Ma zółte łuski na głowie,smaruje przed kapiela godz,powtarzam te czynnosc codziennie i nic.Dalej maDodam tez ze czesto czesze synka i dbam o jego higiene.Czym moge sarowac ciemiaczko?dodam jeszcze,ze kapie synka w oilanie

Lek. Marta Gryszkiewicz

Do kąpieli po umyciu dziecka mydłem może Pani dodawać oleju kokosowego. Wpływa on bardzo dobrze na skórę, w tym na skórę owłosioną głowy. Jeśli nie widzi Pani poprawy przy stosowaniu dotychczasowych preparatów sugeruję zamienić je na inne, np. kąpać dziecko przez pewien czas w Emolium zamiast w Oilan-ie