Czym spowodowany jest problem ze wzwodem u partnera?

Mam 21 lat, partner 24, jesteśmy małżeństwem od dwóch lat i mamy półtoraroczną córeczkę. Faktem jest to, że jest moim jedynym, z którym współżyłam i ja jego jedyną, wszystko do tej pory było ok. Od jakiegoś czasu mężpwi kochając się ze mną w pewnym momencie opadał, strasznie się wtedy czułam. Partner pracuje w wojsku, czasem wyjeżdża i go nie ma tygodniami, nawet jak wraca pojawia się ten problem tylko teraz taki, że niby chce się kochać i pragnie, ale jego penis nie chce stać. Próbowałam mu pomóc, choć czułam się fatalnie, jakby to była moja wina. Nie wiem co mam robić, on twierdzi, że nie może sie skupić, bo myśli o czym innym, co jutro musi zrobić itp., itd. Czy to może być stres? Krąży mi tyle myśli po głowie, że po prostu nie wiem co robić. Proszę o poradę i pomoc.

Witam!

Jeżeli problemy Pani męża spowodowane są trudnościami psychicznymi, to warto, żebyście wspólnie zaczęli uczestniczyć w terapii. Zaburzenia erekcji dotyczą Pani partnera, ale oddziałują również na Pani samopoczucie. Wspólna praca nad tymi trudnościami może pozwolić Wam poprawić sytuację i rozwiązac probelmy. Jest to również możliwość lepszego poznania się wzajemnie i pogłębienia relacji

Pozdrawiam