Jak radzić sobie z niewystarczającym wzwodem u partnera?

Panie Doktorze proszę o pomoc. czy on 57l może mieć bardziej sztywnego członka? mam 56l, on lubi oral, potrafi 2X spuścić się w krótkim czasie(raz waginalnie drugi raz w usta, ale jego członek nie jest sztywny na maxa!.kocham GO on mnie NIE kocha :( Długo nie miałam faceta, stąd te wątpliwości jak powinien wyglądać seks w naszym wieku. Boję się, czy aby jestem dla Niego wystarczająco seksowna..(staram się-bielizna itd. poza tym GO pragnę i kocham!)maria

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli Pani partner ma problemy ze wzwodem, być może powinien rozważyć konsultację urologiczną. Pani natomiast powinna szczerze porozmawiać z partnerem oraz poczuć się pewną siebie! Jeśli nie jest to możliwe, sugeruję skorzystać z pomocy psychologa.

Witam, jeżeli Pani partner, podczas kontaktu seksualnego z Panią ma, jak rozumiem, dwa razy wytrysk, to znaczy że jest Pani dla niego bardzo atrakcyjna i podniecająca.
To, że jego członek nie jest Pani zdaniem dostatecznie twardy nie ma nic wspólnego z Pani atrakcyjnością. Jeżeli ten fakt utrudnia Pani doświadczenie orgazmu poprzez penetrację to partner powinien zgłosić się do lekarza seksuologa, który zleci między innymi diagnostykę urologiczną, stanu naczyń krwionośnych i zapisze odpowiednie leki. Pozdrawiam