Jak zaskoczyć partnera w łóżku?

Witam serdecznie! Chciałabym dowiedzieć się jak mogłabym otworzyć w łóżku przed moim facetem. Mam z tym pewien problem mam pewien hamulec przed zrobieniem nowych rzeczy, jak się z tego pozbyć? Jak mogłabym zaskoczyć partnera? Co oznacza pojęcie kocica w łóżku?

Próby zaskakiwania partnera bez pewności, że będzie to pozytywne - są dość ryzykowne.
W naszej, zachodniej kulturze, różne rodzaje technik masażu, nie tylko erotycznego, nie są dostatecznie wykorzystywane w ars amandi.
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry.

Obawiam się, że na Pani pytanie nie ma chyba odpowiedzi, która do końca byłaby satysfakcjonująca. Co prawda, różnego rodzaju poradniki podają przepisy typu: "Jak być seksowną", "Jak wzbudzić pożądanie u mężczyzny", itp., itd., jednak zwykle dotyczą, nazwijmy to "zewnętrznej" sfery kobiecej seksualności. Mówiąc krótko - najczęściej dotyczą jakiegoś seksownego ubioru, czy makijażu.
Pani jednak pisze, że czuje Pani wewnętrzny hamulec, co po prostu oznacza, że nie jest Pani gotowa na "udziwnianie" kontaktów erotycznych z partnerem. Być może wynika to z Pani młodego wieku i, jak rozumiem, niewielkiego doświadczenia, a co za tym idzie być może wstydu przed partnerem? Być może też z faktu, że Pani związek również jest stosunkowo "młody"?
Tak, czy inaczej - im większa bliskość w związku, im większe wzajemne codzienne zrozumienie, tym większa satysfakcja w relacji "łóżkowej" i większa pomysłowość. Sztuczne "podkręcanie" atmosfery nie ma raczej trwałego charakteru.

O swoich pragnieniach najprościej porozmawiać z partnerem, dopytując go również o jego fantazje, co może przyczynić się do zwiększenia intymności w relacji i uzyskania upragnionego przez Panią efektu "kocicy w łóżku".

Pozdrawiam.

Witaj! Najlepszym rodzajem pomocy w tym wypadku jest rozmowa z partnerem o jego pragnieniach i odczuciach, fantazjach w seksie , natomiast branie przykładu z internetu czy samemu wprowadzanie jakichkolwiek udziwnień w kontaktach seksualnych może spowodować odwrotny skutek od zamierzonego. Nie zapominaj podczas rozmowy doinformować go o swoich pragnieniach, to pomoże ci stworzyć udany związek erotyczny.
Pozdrawiam!