Jak zaskoczyć partnera nową pozycją w łóżku?

w jaki sposób można zaskoczyć partnera po wypróbowaniu praktycznie każdego rodzaju seksu?

Magdalena StusiĹska

Na podstawie pytania trudno domyślić się co może oznaczać 'każdy rodzaj seksu'. Może warto spróbować zabaw w poznawanie własnego ciała- jak na przykład poszukiwanie wzajemnie miejsc erogennych? Może warto tez porozmawiać z partnerem czy ma jakieś fantazje które chciałby spelnic.