Czynniki wzrostu a choroba Mortona

Witam doktorze. Trzy lata temu bardzo skutecznie wyleczył mi Pan czynnikami wzrostu łokieć tenisisty. Teraz mam problem ze stopą , po urazie mam chorobę Mortona /nerwiak/, bardzo boli i nic jak do tej pory nie pomaga. Rehabilitacja na krótko , a poza tym leki i żele przeciwzapalne i przeciwbólowe. Moje pytanie brzmi : czy jest szansa na wyleczenie tego schorzenia czynnikami wzrostu ????? Pozdrawiam .Małgorzata Smółka Sochaczew

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nigdy nie słyszałem o takim sposobie leczenia jednak sugeruje Pani bezpośredni kontakt z lekarzem, który wcześniej Pani pomógł. Może będzie miał dla Pani jakąś propozycję.

Pozdrawiam.

Pytanie czy na pewno ma Pani nerwiaka Mortona i czy zostało to potwierdzone ( USG, MRI) bo to wcale nie jest częste schorzenie i przyczyny bólu mogą zupełnie inne. Nerwiaka Mortona nie leczy się czynnikami wzrostu,w 50% przypadków mogą być skuteczne ostrzykiwania stężonym alkoholem, a jeżeli jest to nieefektywne to leczenie chirurgiczne