Czyraki u 19-letniej osoby a odpowiednie działania

Witam. Mam 19 lat i mam problemy z czyrakami. 4 miesiące temu miałem pierwszego na pośladku, później po 2 czyraki na obydwu nogach. Lekarz przepisał mi antybiotyk Augmentin i neomacyne w sprayu. Pomogło ale nie wyleczylo gronkowca którego mam w gardle. Teraz aktualnie miałem czyraka na bocznej części kolana, robiłem okłady z rywanolu, pomogło . Robiłem sobie opatrunki Bo musiałem jakoś funkcjonować. Teraz mam w okolicach piszczela i nie wiem co robić. Pomocy!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kkoniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.