Gronkowiec na skórze i czyraki

Witam!Mam 50 lat i od 2 lat nie mogę sobie poradzić z cerą.W pasie od czoła,nos,okolice nosa,ust i brodzie oraz na szyji występują czyraki-bolące i twarde,maści od dermatologa nie pomagają,w 2014 r z ropy czyraka wyhodowano gronkowca,w morfologii krwi mam cały czas zaniżony poziom płytek krwi-123 jednostki,mam też odczynowe węzły.Jem dużo owoców,warzyw,piję sok z buraków,który sama robię,dbam o higienę i zero rezultatów.Nie wiem co mam robić żeby to paskudztwo wyleczyć.Proszę o poradę.Alicja

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa i kierowac się jego zaleceniami.