Czytanie na temat chorób jąder i ból jąder

Dzien Dobry, Do niedawna nie mialem zadnych problemow ze zdrowiem,jednak przeczytalem w internecie artykul o chorobach jader. Od tego czasu zaczalem zwracac czesciej uwage na moje jadra i rowniez od tego momentu czesto pobolewa mnie w pachwinie i w jadrze,co chwile badam sobie jadra i kazdy element ktory sie tam znajduje jest powodem mojego niepokoju. Czy pobolewanie w jadrach mozna sobie "uroic"?

Lek. Tomasz Budlewski

Można sobie uroic dowolne schorzenia. Proponuje udać się do lekarza urologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Lepiej wykonać badanie a następnie przekonać się o ewentualnej chorobie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogło tak się zdarzyć, że niejako wmówił Pan sobie objawy. Dla pewności radziłabym pójść do lekarza, który zbada jądra i określi czy są powody do niepokoju.
Pozdrawiam