Dawkowanie kropli Lymphomyosot Hell u 9-letniego dziecka

witam,mam pytanie odnośnie kropli lymphomyozot hell.Córka ma przerośnięte migdałki i lekarz Pediatra zasugerował nam podawamie tych kropli.Problem w tym ze nie powiedział odnośnie dawkowania,na ulotce tesz nie pisze.córka ma skończone 9 lat i waży 35 kilo. Czy jak będę podawać 3 razy po 20 kropli będzie dobrze?

Michał Springer

Witam, producent kropli podaje dawkowanie 15-20 kropli 3x dziennie. Krople te zawierają jednak alkohol i proponuje się, żeby podczas dawkowania ich dzieciom, przestrzegać zasady, że na jedną dawkę podaje się ilość kropli równą wieku dziecka. W razie dalszych wątpliwości proszę zasięgnąć rady pediatry, który zalecił te krople. Pozdrawiam