Dehydratacja jąder miażdżystych krążków
Czy taki opis RM kręgosłupa lędżwiowo-krzyżowego kwalifikuje do zabiegu operacyjnego? DEHYDRATACJA JĄDER MIAŻDŻYSTYCH KRĄŻKÓW MK L4 do S1.WYSUNIĘTE OBIE TARCZE GRZBIETOWO MODELUJĄCE PŁYTKO PRZEDNIĄ ŚCIANĘ WORKA OPONOWEGO.KRĄŻEK L4/5 PRZEWĘŻA OBA KANAŁY KORZENIOWE,A L5-S1 LEWY.STAWY MK L4 DO S1 WYKAZUJĄ CECHY WCZESNYCH ZMIAN DEGENERACYJNYCH.W POZYCJI BAD.NAJCIAŚNIEJSZE SĄ PRAWY KANAŁ KORZ.L4/5 I LEWY L5-S1. Proszę o odpowiedz.Dziękuję

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by tylko na podstawie wyniku zakwalifikować pacjenta do operacji. Konieczne jest zestawienie wyniku ze stanem klinicznym. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą neurochirurgiem.