Delikatne plamienie po laparoskopii

Jestem po laparoskopii, usuwany mialam torbiel jajnika. Torbiel byla krwotoczna z ciałkiem żółtym. Od tego czas minęło juz więcej niz miesiąc. W czwartek, 3 dni temu powinnam juz dostac miesiączke. Pierwsza po operacji byla w terminie, normalna, jak kazda poprzednia. W czwartek nie dostałam okresu mimo silnych boli brzucha. Dzisiaj zauwazylam na papierze troche krwi, sluz. Wystepuje teraz tylko delikatne plamienie i bol brzucha, dosc silny. Nie wspolzyje obecnie, w ciąży nie jestem. Co robic?

Takie właśnie zaburzenia w procesie miesiączkowania często występują po tego typu zabiegach i nie jest to niepokojące. Oczywiście należałoby w tej sprawie jeszcze skonsultować się bezpośrednio z ginekologiem prowadzącym.