Depilacja laserowa a ciąża

Staram się z mężem o dziecko, a chcę zrobić depilację laserową całych nóg. Dlaczego nie można wykonywać depilacji laserowej w ciąży. Co mogło by się stać w tych pierwszych tygodniach ciąży? Laktacja też jest wykluczeniem do depilacji? Proszę o odpowiedz.

Witam , odpowiedź jest prosta , nikt nie robił badań jak wpływa laser do depilącji na przebieg ciąży bo jest to nieetyczne , więc przyjmuje się , że hipotetycznie mogą być jakieś działania niepożądane , laktacja nie jest przeszkodą. Pozdrawiam