Depilacja okolic intymnych metodą brazylijską u mężczyzn

Witam mam pytanie . Chcę zrobić sobie depilację okolic intymnych metodą brazylińską , jak się przygotować do takiego zabiegu oraz gdzie mogę znalesć salon kosmetyczny wykonujący takie zabiegi dla mężczyzn , gdyż w rejonie którym mieszkam raczej takich usług salony kosmetyczne nie wykonują mężczyznom.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać sie do takiego salonu zaprosza o wskazanie. Przykro mi ale raczej nie jest to pytanie do lekarzy.

Dzień dobry,

Sposób przygotowania do zabiegu jest zależny od metody depilacji, którą Pan wybierze. Osobiście polecam epilację laserową, która daje trwałe efekty.
Oczywiście każdą tego typu procedurę poprzedza konsultacja ze specjalistą.

W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam