Depilowanie miejsc intymnych po cięciu cesarskim

Witam, Jestem po cesarce, minęło juz 6 tygodni, chciałam się zapytac czy mogę juz depilowac miejsca intymne woskiem, chodzi mi glownie o blizne po cc? Dziekuje i pozdrawiam Ewelina

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli doszło do pełnego wygojenia ran to może Pani spróbować zastosować depilację woskiem. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.