Swędzenie miejsc po depilacji

Dzien dobry. Mam problem z depilacja nóg i okolic bikini. Za każdym razem po goleniu strasznie swędzi mnie skóra ,drapie się aż do krwi . Próbuje nie drapać i smaruje zawsze skore po depilacji rożnymi kremami (testowałam juz chyba wszystkie) ale nie pomaga . Teraz gole sie maszynka ,wcześnie depilatorem efekt taki sam . Nie stać mnie na profesjonalne golenie u kosmetyczki . Proszę mi cos doradzić Z gory dziękuje

witam. Proszę spróbować po depilacji nałożyć Fenistil Żel. Na podrażnienia skóry związane z nadaktywnością układu immunologicznego nie ma sprawdzonych sposobów. Są osoby, które mają "taką urodę" i koniec:(
Depilacja w gabinecie mogłaby przyniesć taki sam rezultat, ale mogłaby Pani chociaż raz spróbować aby się przekonać! Polecam jednak depilację pastą cukrową zamiast wosku.

Pozdrawiam