Depresja i zmiana leków

mam dziewczne od jakiegos czasu leczy sie na depresje zarzyła leki oriven teraz lekaz kazał jej odstawic lek i zamienic na inny mobemid 150mg juz jest drgi dzien po odstopienu orvenu150 i stan sie troche pogorszył wruciły misli samojcze wstała zdenerwowana kiedy morze zarzyc te nowe leki i jak mam ją uspokajac dzisaj omało nie zerwała zemną bo chciała zebym ja co bedzie jutro prosze o rade udało mi sie jej dac tabletki na uspokojenie

Dzień Dobry Panu,

Pana obecność i wsparcie jest znaczące w zdrowieniu Pana Dziewczyny.

Co Pan może?

Być uważnym i obecnym, a przede wszystkim zachować spokój.

W sytuacji zagrażającej zawezwać specjalistyczną pomoc pogotowia, albo skontaktować się telefonicznie z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej, np. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, gdzie bezpłatnie specjaliści udzielą Panu wskazówki, co robić.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej