Stosowanie leków Epitrigine i Flukstytyny na zaburzenia lękowe

mam pytanie czy lek epitrigine 50 i flukstytyna 10m to dobre leki mam zaburzenia lekowe jestem bardzo wybuhowy jak moge stosowac hydroxyzinium 25mg mi nie pomaga czy moge zarzyc dwie25

Witam Pana!

Proszę zwrócić się do lekarza, który wypisał Panu recepty na podane leki. W celu postawienia prawidłowej diagnozy i bezpiecznych dawek leków niezbędny jest bezpośredni kontakt pacjenta z lekarzem, który oceni stan chorego i zapewni właściwe leczenie. Jeżeli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stosowania preparatu proszę skonsultować się z lekarzem, który Pana prowadzi.
Jeśli leki nie działają właściwie lub jest wrażenie że działają za słabo to jest to zdecydowana podstawa do ponownej konsultacji z lekarzem psychiatrą, który zweryfikuje preparaty i przepisane dla Pana dawki leku. Dodatkowo przy zaburzeniach lękowych zachęcam do podjęcia psychoterapii poznawczo-behawioralnej, która pomoże Panu zlikwidować przyczyny napadów lękowych (a nie jedynie objawy, które likwidują leki) i dzięki temu uwolni od dolegliwości na stałe.

Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra Karmazyn