Derealizacja jako objaw silnej alergii

Mam 30 lat, od malego choruje na alergie,co zostalo zdiagnozowane dosyc pozno,od malego rowniez mam wrazenie snienia co jest chyba objawem derealizacji.Pisze o alergii,poniewaz to wrazenie pojawia sie w okresie wzmożonego pylenia, czyli 6m-cy w roku.Tylko z tym lacze swoje odrealnienie,nie jestem nerwowa, nie przejmuje sie,nie boje, nie mam padaczki, nerwicy, problemow z cisnieniem, mam dobre zycie, bez stresu. Kiedy mi sie ,, sni,, jakies wydarzenie potem bardzo slabo je pamietam.Prosze o pomoc

Nie potrafię znaleźć żadnego sensownego połączenia między tymi dwoma elementami. Przychodzi mi do głowy możliwość istnienia przyczyny neurologicznej. Po diagnozie u neurologa proponuję skonsultować się z psychiatrą lub psychologiem. Jeśli przyjmuje Pani środki farmakologiczne na swoje uczulenie możliwe jest również że to one w jakiś sposób wywołują lub katalizują ten stan.