Wrażenie, że ktoś mnie podtruwa

dobry wieczór sprawa wyglada tak, ze mam wrazenie, ze ktos mnie podtruwa albo proboje w jakis sposob doprowadzic do mojej smierci. od pewnego czasu czuje sie bardzo zle i podlsuchalem rozmowe znajomych dosyc jednoznaczna i niedawno wypadly mi wlosy na glowie wielkosci pileczki tenisowej. przedtem nie mialem zadnych problemow zdrowotnych i mialem geste wlosy wiec dziedziczne choroby raczej nie maja tu nic do rzeczy. cos nie tak jest z zatokami i cisnieniem chyba

Objawy, o których Pan pisze brzmią niepokojąco. Proszę udać się na konsultację do lekarza pierwszego kontaktu lub lekarza psychiatry. Na postawie szerszego wywiadu z Panem będzie można postawić diagnozę i zalecić dalsze kroki postępowania.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Malwina Huńczak