Osłabienie i bezsilność po laparoskopii

Witam, jestem tutaj bo juz naprawde mam dosyc i czuje sie bezsilna. Mozna rzecz ze juz od paru dobrych miesiecy bo od sierpnia a mamy styczen jestem oslabiona. Wydaje mi sie ze wszystko sie zaczelo odkad wyszlam ze szpitala po zabiegu. Wiedzialam ze po zabiegu jakim jest laparoskopia musze dac sobie troche czasu zeby dojsc do siebie, wiec poczatkowo zrzucalam wine na to, ale minelo tyle miesiecy, a ja czasami np mam wrazenie jakby nawet moj mozg nie mial sily na przetwarzanie informacji. Pomocy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety dość lakonicznie opisała Pani swoje objawy, co wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Sugeruję konsultację z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada Panią, zleci podstawowe badania oraz pokieruje dalszym postępowaniem.