Diagnostyka alergii 3-go typu

Witam, szybkie pytanie - jaki test nalezy wykonac w przypadku podejrzenia alergii 3ego typu? Szczegolowe badanie typu imuno pro jest dosc drogie i chyba nie ma sensu go robic bez wstepnych testow iGg? jak nazywa sie taki test ? Z gory dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do alergologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie diagnostyczne i terapeutyczne.