Diagnostyka zaburzeń kardiologicznych

Witam Mam pytanie jakie znaczenie diagnostyczne w diagnostyce zaburzeń kardiologicznych ma zapis z mobilnego EKG, EKG BEURER ME 80 USB dla przykładu, chociaż na znanym portalu aukcyjnym można znaleźć jeszcze inne urządzenia tego typu w dość dobrej cenie. Czy zapis EKG z takiego urządzenia pozwala rozpoznać cechy charakterystyczne zaburzeń rytmu równie dobrze co aparaty do wykonywania Holtera EKG?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do poradni kardiologicznej gdzie moZna założyć holtera na 7 dni i bedzie to najlepszy sposób diagnostyki.