Diagnoza mięsaka a chemioterapia

Witam.Mam pytanie dotyczące diagnozyznajomej.Dziś była w szpitalu usłyszeć wyniki badania histop. wyciętego guza(raka T1N0M0- wynik biopsji gruboigłowej).Powiedziano jej tylko,że będzie miała chemię i na skierowaniu na chemię wyczytała "mięsak"i dopisane długopisem "do wyjaśnienia". Lekarz z zebranego konsylium zlecił jakieś dodatkowe badanie i powiedział,że trzeba zaczekać kolejny tydzień na wynik.Czy to oznacza,że lekarze jeszcze do tej pory nie wiedzą czym jest wycięty guz i jak go leczyć?

To możliwe, czasem do ostatecznego rozpoznania mikroskopowego konieczne jest wykonanie dodatkowych badań mikroskopowych, co może trwać czasem kilka naście dni