Dieta oczyszczająca a problemy z pęcherzem u 47-latki

ważę obecnie 90 kg przy wzroście 160 cm ,mam 47 lat mam otyłość brzuszną próbowałam przez tydziń diety oczyszczającej owocowo -warzywnej ,w ciągu 7 dni o 10 kg mniej , ale zaczęły boleć mnie nerki ,samopoczucie super ,ale ciągle parcie na mocz, i bolesność pęcherza ,muszę zrzucić jezcze trochę kilogramów ,bo jestem z grupy ryzyka -zawał miala mama ,a kilka tygodni temu brat 43- letni prosze o pomoc-jak schudnąć

Masa ciała się obniżyła ponieważ drastycznie ograniczono liczbę kalorii. Natomiast nie wzięto zupełnie pod uwagę typu metabolicznego i zastosowano dietę która owszem odchudzi, ale na dłuższą metę może spowodować (jako dieta niedoborowa) różnego rodzaju zaburzenia funkcji poszczególnych narządów. Stąd pewnie ta dysfunkcja nerek. To są tylko podejrzenia ponieważ bez dokładniejszych badań, trudno o jednoznaczną opinie. Proponuję spotkanie w gabinecie. Wtedy możemy dokładnie przyjrzeć się problemowi i podjąć konkretne kroki. Jeśli ma pani ochotę -zapraszam. Wymagana wcześniejsza rejestracja telefoniczna. 17-853 30 60 lub 505 099 446. Pozdrawiam.