Dla lata leczenia depresji be efektów

Witam wszystkich. Piszę ponieważ mam żal. Dwa lata usiłuje leczyć depresję i jestem naprawdę bezsilna. Nie wiem co mam zrobić żeby ktoś mi pomógł.Nie mogę spać.Nie jestem w stanie pracować. Mam problem z koncentracją i myślałem, jestem na wstecznym (spowolniona)Leczę się u Psychiatry bez efektu.Tabletki źle działają.Miesiąc temu przyznano mi rentę.Nie mam sily żeby się podnieść z łóżka i zacząć żyć.Najlepiej zasnąć i nie obudzić się więcej.Skierowanie na psychoterpię i tak terminu nie dozyję.

Proszę pilnie zadzwonić na pogotowie lub zgłosić się do jednego ze szpitali w Krakowie:
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie
ul.Wrocławska 1-3 (12) 630 81 62

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie
os. Złotej Jesieni 1 (12) 646 80 00

Szpital Miejski Specjalistyczny im. G. Narutowicza w Krakowie
ul. Prądnicka 35-37 (12) 416 24 36

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznychi Administracji w Krakowie
ul. Kronikarza Galla 25 (12) 637 42 05

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie
os. Na Skarpie 66 (12) 644 01 44

Witam,

w leczeniu depresji zaleca się, by równolegle z przyjmowaniem leków (jeśli lekarz uznał, że jest to konieczne) osoba z tego rodzaju trudnościami korzystała z psychoterapii. Współczesne badania wyraźnie wskazują, że połączenie tych dwóch form terapii daje zdecydowanie lepsze długoterminowe rezultaty niż samo stosowanie farmakologii. Same leki nie pomogą w rozwiązaniu problemu w dłuższej perspektywie.
Jeśli ma Pani problem z dostępem do psychoterapii w swoim mieście, zachęcam do skorzystania z usługi online.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel
http://www.nietylkochwile.pl/pl/psycholog-online,3.html