Uzależnienie od metamfetaminy

Mieszkam w Jeleniej Górze. Proszę o pomoc. Jestem uzależniona od metamfetaminy. Chcę wyjść z tego, mam 33 lata, prawie 6-cioletnią córeczkę. Pomóż mi....... Nikt nie może się o tym dowiedzieć...
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Czym różni się nerwica od innych zaburzeń psychicznych?

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by pomóc Pani wyleczyć się z uzależnienia w ramach porady internetowej. Sugeruję, by skonsultowała się Pani ze specjalistą psychiatrą, który pokieruje dalszym postępowaniem i skieruje Panią na leczenie.

0

Jelenia Góra to miejscowość, która posiada cztery poradnie. Najwyższy wynegocjowany kontrakt posiada jednostka Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych W Jeleniej Górze pod nazwą Poradnia Leczenia Uzależnień obsługująca pacjentów na Cieplicka 69-71 i także Poradnia Leczenia Uzależnień, Cieplicka 69-71 należąca do ZOZ Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.
Poradnia Leczenia Uzależnień - Jelenia Góra Adres: Wolności 70 , Jelenia Góra Tel. (075)647 33 90. Poradnia Leczenia Uzależnień - Jelenia Góra Adres: Cieplicka 69-71 , Jelenia Góra Tel. (075)643 57 72. Tajemnicą objęta jest historia choroby i uprzednie postępowanie terapeutyczne, metody i postępy w leczeniu, wcześniejsze lub współistniejące schorzenia, hospitalizacje czy przyjmowane leki. Tajemnica rozciąga się także na wszelkie materiały związane z postawieniem diagnozy lub leczeniem, a więc na zaświadczenia, notatki, kartoteki itp. Tajemnicą objęte są również informacje niezwiązane bezpośrednio ze stanem zdrowia pacjenta, ale z którymi lekarz zapoznał się przy wykonywaniu zawodu – np. informacje dotyczące zawodu pacjenta, stopnia jego inteligencji, czy też stanu majątkowego. W sferze tajemnicy zawodowej mieścić się będą – obok informacji powierzonych przez samego pacjenta – dane, które wynikają z samodzielnych ustaleń lekarza. Tajemnicą objęte będą zatem także informacje związane z pacjentem uzyskane np. od osoby trzeciej, członków rodziny, osób bliskich lub personelu medycznego. Dlatego nie obawiaj się i szukaj pomocy - nikt nie zabierze Twojej córki dlatego, że leczysz się w zakresie uzależnienia od amfetaminy. Nie zwlekaj - im wcześniej tym lepiej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty