Uzależnienie od metamfetaminy

Mieszkam w Jeleniej Górze. Proszę o pomoc. Jestem uzależniona od metamfetaminy. Chcę wyjść z tego, mam 33 lata, prawie 6-cioletnią córeczkę. Pomóż mi....... Nikt nie może się o tym dowiedzieć...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by pomóc Pani wyleczyć się z uzależnienia w ramach porady internetowej. Sugeruję, by skonsultowała się Pani ze specjalistą psychiatrą, który pokieruje dalszym postępowaniem i skieruje Panią na leczenie.

Jelenia Góra to miejscowość, która posiada cztery poradnie. Najwyższy wynegocjowany kontrakt posiada jednostka Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych W Jeleniej Górze pod nazwą Poradnia Leczenia Uzależnień obsługująca pacjentów na Cieplicka 69-71 i także Poradnia Leczenia Uzależnień, Cieplicka 69-71 należąca do ZOZ Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.
Poradnia Leczenia Uzależnień - Jelenia Góra Adres: Wolności 70 , Jelenia Góra Tel. (075)647 33 90. Poradnia Leczenia Uzależnień - Jelenia Góra Adres: Cieplicka 69-71 , Jelenia Góra Tel. (075)643 57 72. Tajemnicą objęta jest historia choroby i uprzednie postępowanie terapeutyczne, metody i postępy w leczeniu, wcześniejsze lub współistniejące schorzenia, hospitalizacje czy przyjmowane leki. Tajemnica rozciąga się także na wszelkie materiały związane z postawieniem diagnozy lub leczeniem, a więc na zaświadczenia, notatki, kartoteki itp. Tajemnicą objęte są również informacje niezwiązane bezpośrednio ze stanem zdrowia pacjenta, ale z którymi lekarz zapoznał się przy wykonywaniu zawodu – np. informacje dotyczące zawodu pacjenta, stopnia jego inteligencji, czy też stanu majątkowego. W sferze tajemnicy zawodowej mieścić się będą – obok informacji powierzonych przez samego pacjenta – dane, które wynikają z samodzielnych ustaleń lekarza. Tajemnicą objęte będą zatem także informacje związane z pacjentem uzyskane np. od osoby trzeciej, członków rodziny, osób bliskich lub personelu medycznego. Dlatego nie obawiaj się i szukaj pomocy - nikt nie zabierze Twojej córki dlatego, że leczysz się w zakresie uzależnienia od amfetaminy. Nie zwlekaj - im wcześniej tym lepiej.