Dlaczego bezskutecznie staramy się z partnerką o dziecko?

Witam. Mam 21 lat i od kilku miesięcy bezskutecznie staramy się z partnerką o dziecko. Kilka dni temu wykonałem płytkowy test płodności Accu Sperm i nie jestem pewien jak mam odczytać wynik. Na stronie produktu jest napisane że słabo widoczna kreska w obszarze testowym (T) sugeruje wynik negatywny, natomiast wyraźna kreska w owym obszarze oznacza wynik pozytywny. W przypadku testu wykonanego przeze mnie kreska w obszarze T jest wyraźna i dobrze widoczna nawet z daleka, lecz dużo bledsza niż kreska w obszarze kontrolnym (C). Bardzo zależy mi na szybkim zasięgnięciu opinii lekarza dotyczącej interpretacji tego testu, lecz jak na razie mój grafik w pracy ciągle się zmienia i nie mam możliwości umówienia się na konkretny termin do specjalisty, dlatego postanowiłem zasięgnąć opinii online. Bardzo proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam.

Witam serdecznie,
Problemy tego rodzaju nierzadko tkwią w psychice,więc w przypadku wątpliwości może Pan wnioskować o skierowanie dla Was Obojga do psychoterapeuty,ew.zapisać się na wizytę płatną do terapeutów pracujących z podobnymi problemami.Jest to metoda leczenia pozwalająca przyjrzeć się nieświadomym wewnętrznym lękom związanym z rodzicielstwem,partnerstwem,jak również potrzebom ,które są w sprzeczności ze świadomymi decyzjami i uniemożliwiają ich realizację.Będzie to też szansa uspokojenia napięć tkwiących w ciele i poznanie,,co ono chce Wam przekazać",bo być może-mówiąc językiem symboli -"najpierw trzeba uporządkować teren,zanim coś się na nim posieje".Przyczyna równie dobrze może więc być poza Panem a nawet poza Wami Obojgiem ,a jej znalezienie daje perspektywę dla zmiany.
Osobiście bardzo zachęcam do podjęcia tej formy pomocy ze względu na jej trwałość i wielowymiarowe korzyści dla samego związku.