Dlaczego bolą mnie nogi od kolan w dół?

Witam, od miesiąca bolą mnie nogi od kolan w dół - doppler ok. Po tym czasie doszło uczucie gorąca w stopie, raz w jednej raz w drugiej, następie doszło uczucie palenia/ pieczenia skóry stóp rąk, mrowienie w stopach rękach. Do tego dzień w dzień skaczą mi mięśnie na całym ciele kącik ust i dolna powieka. O to wszystko dzieje się każdego dnia. Boli mnie też kręgosłup lędźwiowy i szyjny ( przeciążenie), jest sztywny i boli jak się zginam. Naczytałam się o SM i lęk przed tym potęguje te wszystkie objawy. Wyniki Crp, Morfo, wapń, potas - OK, natomiast d3 (39) homocysteina (11.2) tsh 1.9. B12 wyzsza granica. Od 10lat lecze się na niedoczynność i hashimoto. Przeszłam zapalenie nerwu przedsionkowego i działa mi już tylko jeden błędnik. Przeszłam już niejedną walkę z nerwicą lękową. Teraz - obawiam się SMu. A może to tężyczka? Skąd te mrowienia pieczenia i skakanie mięśni? :( Jestem b.słaba i zmęczona. Całe moje ciało cierpi. Wychowuję 2latkę, cieżko u mnie z nerwami. Wizyta u neurologa zapisana.

Witam serdecznie i zachęcam do konsultacji u psychoterapeuty/można również na NFZ ,po skierowaniu lek.rodzinnego/,niezależnie od badań neurologicznych i endokrynologicznych,gdyż tego rodzaju pomoc pozwoli dać upust emocjom,które "uwięzły w ciele".Istnieją już obecnie wysokospecjalistyczne i róznorodne formy terapii,gdzie poprzez odpowiednie ćwiczenia pracuje się nad integracją psycho-fizyczną,ale indywidualny,terapeutyczny kontakt ze specjalistą daje zawsze to najbardziej niezbędne zaufanie i poczucie oparcia,które uspokaja .Niestety,nie zawsze mamy takie warunki na codzień.Serdecznie polecam i pozdrawiam.