Dlaczego boli mnie penis?

Mam 27 lat, nigdy nie uprawiałem sexu, nie mam partnerki, mam zmianę na prąciu w postaci wysypki, piecze mnie to i boli przy dotyku oraz występuje zaczerwienienie. Czy to grzybica??

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Objawy, które Pan zgłasza mogą świadczyć o stanie zapalnym wywołanym różnymi przyczynami.

Jednak aby dowiedzieć się czy spowodowała je grzybica należy zrobić wymaz ze zmienionego miejsca i badanie mykologiczne.
Należy zgłosic się do lekarza dermatologa lub wenerologa.