Dlaczego ciągle mam podwyższoną temperaturę ciała?

Witam mam 34 lata mam taki problem ponieważ 11tu lekarzy nie daje rady. Więc tak okazuje się że od minimum roku jak nie dwóch lat chodzę z gorączka. 39 myślałem że to 37 ale jak się okazało mój termometr źle działa w porównaniu do dwóch laserowych. Miałem angine pół roku temu trudna do wyleczenia 4 antybiotyki i nic.. wymaz z gardła nic nie wykazał. Czuje się slaby szczegolnie czym blizej wieczora tym gozej sie czuje serce bije nie równo wręcz dziwnie. Miałem Holtera i nic nie wykazało. EKG raz ok raz czary mary zależnie od lekarza który je czyta. Piszczy Mi w uszach rano podczas smarkania da się zauważyć krew. Od jakiegoś czasu mam zaparcia planuje zrobić jeszcze echo serca . Moje wyniki . OB 6. Crp 0.88 drugie CRP 0.2. CK 112. I morfologia . Krirans kreatyniny GFR wynik eGFR powyżej 60. Białko C-reaktywne CRP 0.2 Kreatynina 0.8 Potas K 3.69 Sód 138 Troponina 3.00 Hemoglobina 9.7 HTC 0.452 Erytrocyty 4.88 MCV 92.6 MCH 1.99 MCHC 21.5 RDW 11.5 Retikulocyty% 0.62 Retikulocyty

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do internisty, po przeanalizowaniu wszystkich wyników dotychczasowych badań będzie mozna zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.