Dlaczego coraz częściej wymiotuje?

Witam mam problem,ostatnio wymiotuje najczesciej rano albo jak cos zjem przytylam tez troche ale to nie ciaza bylam u endokrynologa okazalo sie ze mam niby mala tarczyce a dwa miesiace temu bylam u innego lekarza i zrobil badania i okazalo sie ze nie mam. Mam bole zeladka i pol roku temu mialam operacje na wyrostek.Duzy problem mam tez ze spaniem jestem zmeczona mam dosc bolu i wymiotow

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawową diagnostyke