Problem z wymiotami u 33-latki

Witam. Mam dziwny troche problem z wymiotami. Gdzie nie pojde to chce mi sie wymiotowac. Nie jestem w ciazy. Ostatnio bylam na urlopie i mam problem z wdrozeniem sie do pracy bo nic nie jem, tylko jak wracam do domu to dopiero jem. Jak jestem u znajomych to tez nie nie jem bo jak zjem to odrazu wymiotuje. Co to moze byc? Gdzie powinnam sie udac po pomoc. Dziekuje za odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą występować na tle psychogennym. Nie można wykluczyć nieprawidłowości w obrębie przewodu pokarmowego. Wskazana jest wizyta u lekarza.