Dlaczego cykl jest tak długi?

Mam 26 lat i 7 letniego syna moim problemem jest to ze dzis jest 70 dzień cyklu ból w podbrzuszu czasem klucie ból plecow iczasem mam uczucie jak by ciagnieciazazwyczaj robilam 2 tygodnie temu beta hcg i była ujemna od dluzszego czasu mam nnie regularnmiesiączki zazwyczaj mój cykl wynosi okolo 40 dni miala robione wyniki hormonów i niby byki wszystko ok konsultacje mialam również u endokrynologa.zrobilam wyniki moczu i wszystko ok poza ph 8 i z krwi limfocyty 3.05 przy skali 1.00 do 3.00 wizytę u ginekologa mam za 2 tygodnie a chciałabym wiedziec czego przyczyna może byc brak miesiaczki i te bóle dodam jeszcze ze półtora roku temu miałam wymrazana nadzerke i całkowicie się wygoilo

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że wskazane jest wykonanie badań hormonalnych i wykonanie usg przezpochwowego.