Dlaczego członek skurczył się przy masturbacji przez partnerkę?

Dzień dobry. Mam pytanie. Podczas masturbacji przez partnerkę, mój członek skurczył się do rozmiarów jak przy spoczynku. W grę wchodził także alkohol (piwo). Odczułem także ból przy jądrach, ból utrzymywał się parę godzin. Jaka mogła być tego przyczyna?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
 U pewnej grupy mężczyzn alkohol znosi potencje i może powodować występowanie na czas jego działania trudności ze wzwodem penisa. Drugą przyczyną tego stanu może być sposób w jaki partnerka pobudza ręką penisa, np. za szybko, za wolno, za mały ucisk, za słaby ucisk. To może być przyczyną spadku podniecenia przez niedopasowaną stymulacje co w konsekwencji daje efekt zaniku erekcji.

Ból jąder może być efektem, np. zbyt agresywnych ruchów ręką i za dużym uciskiem na jądra podczas pettingu. Wskazane jest aby wspólnie z partnerką prowadzić jej rękę, dawać wskazówki do tego w jaki sposób ma pobudzać penisa. Dzięki temu zwiększy się przyjemność doznań oraz uniknie nieporozumień.

Pozdrawiam.