Dlaczego czuję pulsowanie zębów po założeniu licówek?

Witam Około 4 tyg temu miałam zakładane licówki na tylne zeby od 4 do 6 celem było również podwyższenie tylu by moc wydłużyć przód. Od tego czasu minęło już 4 tyg odczuwam ból zębów pulsowanie oraz ogromna wrażliwość na temp zwłaszcza zimna do tego stopnia ze nie jestem w stanie wypłukać ust letnia woda ponieważ mam uczucie wbijania miliona igieł w zęby. Mój lekarz mówi ze musza się przyzwyczaić ale czy to normalne po takim czasie?

Opisywane przez Panią objawy nie są normalne. Po założeniu licówek nie powinno się odczuwać dyskomfortu, bólu lub cierpieć na nadwrażliwość. Proszę zgłosić się do stomatologa. Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl