Dlaczego dostaję wysypki tylko i wyłącznie na lewym nadgarstku i dłoni?

Od pewnego czasu dostaje wysypki tylko i wyłącznie na lewym nadgarstku i dłoni . Nie jest ona ani swędząca ani dolegliwa dla mnie . Natomiast zaczynam sie niepokoić . To sa malutkie krostki podsturne , jakby plami .

Lek. Tomasz Budlewski

a czy jest jakieś powiązanie? z substancją która mogłaby uczulić? proponuję udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.