Dlaczego dwie kolejne ciąże obumarły?

Mam 33 lata, mam dwóch synów. Dlaczego potem moje 2 ciąże obumarły, pierwsza w 17 tyg., a druga 5 lat później w 9 tyg.
Co może być przyczyną, nie mogę tego zrozumieć? Dodam jeszcze, że obydwaj chłopcy mają epilepsję, ale dobrze się rozwijają.
Bardzo chciałabym mieć jeszcze dziecko.

Witaminy w ciąży

Dzień dobry!

Najczęstszą przyczyną poronień są wady genetyczne i zakażenia. Czy miała Pani wykonane badania histopatologiczne obumarłych ciąż?

Jeśli nie, to nie ma możliwości stwierdzenia ich przyczyn teraz.
Można zgłosić się do poradni genetycznej, by poszukać przyczyny.

Z poważaniem