Poronienie - co mogło być powodem?

Mam pytanie. Może zacznę od krótkiego opisu. Mam 21 lat i dwa poronienia za sobą. Były to bardzo wczesne ciąże, ok. 6 tygodnia. Pierwsze to było poronienie zagrażające i właśnie chciałabym się zapytać - czy mogła być przyczyna taka jak wstrząs? Ponieważ na wieczór doznałam upadku, a w nocy pojawiła się krew. Czy mogło to być tego powodem? Dodam jeszcze, że pęcherzyk był spłaszczony. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

Dzień dobry!
Upadek raczej nie był przyczyną obumarcia zarodka, raczej stres. Jeśli ma Pani 2 poronienia za sobą może się Pani zgłosić do poradni genetycznej. Wady genetyczne są najczęstszą przyczyną poronień oprócz zakażeń.
Z poważaniem