Dlaczego dziecko płacze podczas spaceru?

Witam serdecznie mam problem ze swoją 1,5 Msc córeczka nie możemy się nigdzie ruszyć z domu ponieważ mała płacze w wózku (zmieniłam ubrania, wkłady w wózku, dałam poduszkę, później ja wyciągnęłam) gdy wychodzimy jest zawsze nakarmiona, przebrana, próbowałam wychodzić gdy zasnęła, gdy był czas aktywności, przed czasem drzemki nic to nie zmienilo. Chwilę pospi oczywiście najpierw płacz i nie raz uda mi się ją uspokoic a nie raz po 5 minutach biegiem do domu dodam, że kp a coreczka nie akceptuje smoka ani butelki tylko moja pierś. W foteliku jest to samo siedzę koło niej rozmawiam, całuję po rączce a 5 min trasa jest koszmarem. Z pierwsza córka tego nie miałam jesteśmy załamani od ponad 6 tygodni byłam z córką 5 razy na spacerze po 20-30 min boję się z nią wychodzić gdziekolwiek. Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

udac się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więćej powiedzieć.