Dlaczego kaszka lub kleik ryżowy nie zagęszczają się na mleku matki?

dlaczego kaszka ryzowa lub kleik ryzowy lub inny product tego tupu nie zagesci sie na mleku matki tak jak na mleku modyfikowanym? czy moze moje mleko nie jest ,,dobre,,?

Piotr Pilarski

Mleko matki jest zawsze najlepszym pokarmem dla dziecka. Jeśli nie może Pani z jego pomocą zrobić kaszkę to sugeruję użyć do tego mleka modyfikowanego.

Pozdrawiam.