Dlaczego kłuje mnie w klatce piersiowej z lewej strony?
Od jakiegoś czasu kłuje mnie w klatce piersiowej z lewej strony. Nasila się podczas nabierania głębokiego wdechu i pełnego wydechu. Boli też gdy kładę się na twardym. Wtedy kłuje przez kilka- kilkanaście sekund a jak się uleżę to przestaje. Z rana nie boli a nasila się z biegiem dnia. Miałem RTG płuc, spirometrię i jest ok. Z sercem również w porządku. Podejrzewam że może to być przez kręgosłup. Czy może on dawać takie objawy? Czym innym może to być spowodowane?

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
A jak ekg? Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i przeanalizowanie dotychczasowych wyników