Dlaczego kręciło mi się w głowie?

Witam , Od 3 lat mieszkam w Anglii i pracuje razem z chłopakiem , 3 miesiące temu mój chłopak zmienił prace ... i 3 tygodnie po tym w pracy nagle zaczęło mi się kręcić w glowie prawie zemdlałam ... od tamtej pory jesstem na zwolnieniu , miałam badana krew wzrok ekg ... i wszystko jest w porządku według lekarza mam stany lekowe i lekka depresje bo od tamtej poty cały czas mam lekkie zawroty głowy a raczej takie migotanie lekkie błyskanie nie wiem jak to wytłumaczyć dokładnie ... czy to są objawy depresji ? Czy może to być coś poważniejszego ? Kobieta 26 lat

Z pewnością mogą być to objawy nerwicy, która mogła się pojawić w wyniku wzrostu stresu w pracy. Myślę że konsultacja z psychologiem mogłaby pomoc w wypracowaniu najlepiej dostosowanych do pani problemu metod radzenia sobie z emocjami. Można odbyć takie spotkanie na miejscu w Anglii, lub poprzez Skype z psychologiem z Polski. Polecam specjalistę pracującego w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pozdrawiam

Witam Panią,
Opisane przez Panią objawy często występują razem
z zaburzeniami lękowymi.
Ludzie cierpiący na zaburzenia lękowe często doświadczają
różnych nieprzyjemnych objawów somatycznych
wywołanych rozchwianiem równowagi układu
wegetatywnego, które jeszcze bardziej potęgują lęk.
Osoby cierpiące na zaburzenia lękowe często też mają uczucie
zawrotów głowy, osłabienia oraz poczucie zbliżającego się
omdlenia, które w rzeczywistości bardzo rzadko się zdarza.
Aby skutecznie wyleczyć nerwicę lękową i jej uciążliwe
konsekwencje, należy dotrzeć do źródła problemu
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Pana do skorzystania z psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami zaburzeń nerwicowych
oraz ich konsekwencjami.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl