Dlaczego lekarz w 21 tygodniu ciąży nie poznał się na płci dziecka?

W 17 tyg ciąży lekarz podczas usg powiedział że będzie dziewczynka, później byłam 21 tyg ciąży potwierdził dziewczynkę natomiast w 24 tyg ciąży nagle lekarz wyskoczył że będzie syn jak to możliwe czy po prostu siusiu odrusl?

Lek. Michał Lenard

Rozpoznawanie płci dziecka na USG nie ma 100% pewności. Podczas badania dziecko może ułożyć się w taki sposób, że badający nie będzie mógł rozpoznać płci.