Stwierdzenie płci dziecka w USG

Witam jestem w 20 tyg na usg połówkowym lekarz w Uk powiedziała mi ze prawdopodobnie chłopiec pokazując sprzęt :) ale nie moze mi powiedziec na sto procent :) czy moge juz byc pewna ze jest to chłopiec ? Czy nie ma pomyłek ? Pozdrawiam

Pomyłki niestety są i na pewno nie ma pewności 100% co do płci płodu. Jednak im płód będzie starszy tym większa będzie pewność płci dziecka.