Dlaczego mam ból i pieczenie pleców?

Bóle i pieczenie pleców.. Witam. Od dłuższego czasu mam problem z plecami...Bardzo bolą na wysokości odcinka piersiowego i ciut niżej jakby na wysokości nerek. Ból promieniuje czasem na brzuch w którym jest uczucie gorąca i pieczenia. To samo z udami . Pieką i bolą kolana. Wracając do bólu pleców jest to uczucie jakby ktoś ściągnął mnie gorsetem. W pozycji leżącej bóle się nasilają stad często nieprzespane noce. Jakie badania poza tomografia kręgosłupa którą mam w październiku powinnam wykonać. ? Co może być tego przyczyną. Proszę o radę . Bo jestem już jednym kłębkiem nerwów. Pozdrawiam MM

Pani opis wskazuje, że najbardziej prawdopodobną przyczyną są zmiany w kręgosłupie i wtedy najważniejszym badaniem jest tomografia/rezonans kręgosłupa. Z poziomu portalu bez badania lekarskiego nie mogę jednak wykluczyć innych przyczyn.