Dlaczego mam bóle głowy i ciągle jestem zmęczony?

Od dłuższego czasu obserwuję u siebie kilka dziwnych objawów. Praktycznie codziennie boli mnie głowa, jestem stale zmęczony, pomimo tego, że mam wakacje i odpoczywam. Mam też uczucie pustki w głowie, problemy z pamięcią i koncentracją. Podczas rozmowy ciężko mi zebrać myśli, praktycznie ich nie czuję, mówię tak jakby z automatu. Mam wrażenie, że wychodzę przez to często za osobę mało inteligentną. Podczas ćwiczeń gdy skaczę mam wrażenie, że coś mi przeskakuje z tyłu głowy. Czasami odczuwam również szum w prawym uchu. Miałem robione badania krwi, tarczycy oraz moczu i wyniki były pozytywne. Bardzo proszę o pomoc, bo obecny stan uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry,

warto skontaktować się po prostu z lekarzem rodzinnym, który powinien dać skierowanie na inne badanie, prześwietlenie głowy lub do neurologa.

Proszę do czasu postawienia diagnozy nie wykonywać mocnych ćwiczeń, które nasilają objawy. Proszę także stosować do zasad zdrowego odżywiania się, odpowiednio nawadniać organizm (wodą mineralną min.2 l dziennie), unikać energetycznych napojów zawierających kofeinę, spożywać większe ilości owoców, warzyw oraz orzechów.